Aktualności

Jak gotują gwiazdy? – specjalny odcinek „Ugotowanych”
 
Jeśli jest takie miejsce, w którym nawet gwiazdy odkładają wszystkie maski na bok, to jest to z pewnością kuchnia. W najbliższym odcinku „Ugotowanych” zobaczymy Warszawę w nowej odsłonie! To właśnie tu żyje najwięcej spośród podziwianych, ale też kontrowersyjnych ze względu na zachowanie, osobowości polskiego show biznesu. Już 17 marca będziecie mogli poznać je od kuchni w specjalnym odcinku „Ugotowanych”!

Pierwszy w historii odcinek „Ugotowanych” z udziałem celebrytów to niepowtarzalna okazja poznania domów, fascynacji kulinarnych i sprawdzenia umiejętności czterech polskich gwiazd. Co jedzą, jak gotują i czy potrafią chociaż na chwilę pozostać w cieniu, oddając centrum uwagi swoim gościom? Czy ich medialny wizerunek odpowiada temu, jacy są na co dzień?

Ugotowani: odcinek z Gwiazdami Ugotowani: odcinek z Gwiazdami

Do gwiazdorskiego pojedynku kulinarnego staną: Stefano Terrazzino - rezydujący od 8 lat w Polsce włoski tancerz reprezentujący najwyższą klasę S w stylu latynoamerykańskim, który po udziale w „Tańcu z Gwiazdami” został okrzyknięty prawdziwym macho z polską wrażliwością i włoskim temperamentem. Małgorzata Potocka – charyzmatyczna, pełna energii i pasji, słynąca ze swych kontrowersyjnych stylizacji producentka, reżyserka i aktorka. Anna Wendzikowska - piękna dziennikarka, aktorka, felietonistka, która dzięki swoim wywiadom pozwala przybliżyć się do największych gwiazd światowego formatu oraz Maciej Zień - jeden z najwybitniejszych polskich  projektantów, w którego sukniach od lat dumnie prezentują się gwiazdy polskiego show biznesu.

Ugotowani: odcinek z Gwiazdami Ugotowani: odcinek z Gwiazdami

W programie poznacie tradycyjne, rodzinne, smaki Stefano Terrazzino. Dowiecie się, co jest niezbędnym składnikiem każdego dania Małgorzaty Potockiej, czym zaskoczył swoich gości Maciej Zień oraz jaki element kuchni Ani Wendzikowskiej wystąpił w roli głównej podczas jej kolacji.

Ugotowani: odcinek z Gwiazdami Ugotowani: odcinek z Gwiazdami

Kto urzeknie gościnnością? Kto stworzy prawdziwą domową atmosferę? Kogo zjedzą emocje i własny perfekcjonizm? I czyja kolacja okaże się być niepowtarzalną kombinacją wyjątkowych smaków, emocji i niezapomnianych przeżyć? To trzeba zobaczyć!

Specjalny odcinek „Ugotowanych” już 17 marca, w niedzielę o godz. 18.00!


A po odcinku TYLKO na naszej stronie ugotowani.tvn.pl kulisy jego powstawania. Nie przegapcie!

autor: Red. "Ugotowani"

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

żąl mi was lo0l noł kolll
roman haha

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   Uczestnicy 4 sezon, Kraków
   Następny artykuł:

   Uczestnicy 4 sezon, Kraków

   tvnpix