Trójmiasto, Odcinek 4
ugotowani_XI_ep4 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

W czwartym odcinku nowej edycji „Ugotowanych” podejrzymy, jak w kuchni radzą sobie mieszkańcy Trójmiasta. Uczestnicy będą dusić, smażyć, kroić i ostro konkurować, by w finale sięgnąć po wygraną w postaci 5000 złotych! Czyj pomysł na idealną kolację okaże się strzałem w dziesiątkę?

Oto czwórka pretendentów do miana najlepszego gospodarza: Magdalena Egiert, która porzuciła pracę w firmie i postanowiła zamieszkać w domu pod ziemią. Zajmuje się nadzorowaniem osiedla  domków… dla hobbitów. Od kilku lat jest weganką i stara się żyć w pełnej zgodzie z naturą, co objawia się między innymi przytulaniem do drzew. W programie będzie starała się pokazać, że kuchnia polska potrafi być lekka i przyjemna. Piotr Zeszutek, zawodnik rugby. Na grę w zespole był w zasadzie skazany. W rugby grał jego ojciec i dwaj starsi bracia. W chwilach między treningami Piotrek przygotowuje się obecnie do pojawienia się nowego, najmłodszego zawodnika w rodzinie. I chyba nie będzie zaskoczeniem, że i on w przyszłości zostanie rugbystą. Mariusz Bulak, barista w jednej z gdańskich kawiarni. Oprócz tworzenia mistrzowskich kawowych kompozycji, zajmuje się mistrzowskim przygotowywaniem i dostrajaniem instrumentów dla perkusistów. Lubi przebywać w swoim domu, gdzie w towarzystwie dwóch kotów oddaje się swojej pasji, czyli modelarstwu. Paula Dobrowolska, graficzka komputerowa w centrum sportu. Praca daje je możliwość wykorzystania pokładów kreatywności, które w niej drzemią. Od roku wiele sił wkłada także w urządzanie mieszkania, z którego jest bardzo dumna. Przyznaje, że jak na kobietę przystało, jest zmienna i wciąż szuka nowych zainteresowań i wyzwań.

W tym odcinku przekonamy się, kto zgubi się w polu kukurydzy, czym jest klejnot rybaka, oraz kto postanowi udusić swoich gości!

Na koniec dowiemy się, który z gospodarzy zasłuży na najwyższe noty i tym samym powiększy swój budżet o nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych!


Zapraszamy w niedzielę, 9. października, o 18:00!Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Słupsk, Odcinek 3
Następny odcinek:

Słupsk, Odcinek 3