Białystok, odcinek 5
ugotowani_XII_ep5 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Z wielką radością wracamy do Białegostoku, stolicy malowniczego Podlasia.  Jak zawsze w tym mieście będzie energetycznie, pozytywnie i z lekką dozą szaleństwa.  Będzie siwy dym, wyczyny kulinarne, będzie walka i będzie nagroda a wszystko to za sprawą czwórki uczestników z Białegostoku.

Adam Zdanowicz- projektant i producent rowerów na zamówienie. Młody i ambitny przedsiębiorca. Podtrzymuje podlaską kulturę, stylizując rowery folkiem podlaskim. Gnie, tnie i spawa rury.  Najwięcej przyjemności sprawia mu robienie rzeczy niemożliwych. Zawsze dąży do osiągnięcia wyznaczonego celu. Gosia Bezubik- nauczycielka języka angielskiego i tłumacz konferencyjny. Uwielbia Wielką Brytanię, wszystko co związane z językiem brytyjskim i z Brytyjczykami. Dzięki swojej pracy kocha poniedziałki.  Cukiernik z pasji, na mieście mówią o niej Pani Muffinka. Przełamuje stereotyp filigranowej blondynki, ponieważ ostro trenuje i potrafi rzucić sztangą. Magda Łukasik - instruktorka fitness, zumby i tańca. Pogodna, do ludzi podchodzi zawsze  z dużą dawką pozytywnej energii.  Kobieta żywioł, musi uprawiać sport lub jakąkolwiek aktywność fizyczną w innym wypadku traci energię życiową. Ma duszę artystyczną dlatego była wiecznie zagrożona z matematyki. Jej wielką pasją jest śpiew. Marek Rubaszewski- doradca prawny. Bywa leniwy , ale jest kreatywny. Jego hobby to hokej, twarda męska grą. Doskonale czuje się na lodzie, potrafi jednocześnie jeździć na łyżwach, prowadząc krążek, przyjmując na siebie ciężar przeciwnika i gry zespołowej. Fotografuje analogowo, głównie syna, jego oczko w głowie.

Tym razem dowiemy się kto puści swoją kolację z dymem, kto wygra niezwykle trudny wyścig rowerowy w boju o nagrodę główną - 5000 zł i który z uczestników spełni swoje wielkie marzenie.

Zapraszamy przed telewizory w niedzielę, 19 marca o godzinie 18:00 !!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Bardzo sympatyczny odcinek z pozytywnymi ludźmi.oby takich więcej :)

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   zamknij
   Warszawa, odcinek 4
   Następny odcinek:

   Warszawa, odcinek 4