Łódź, odcinek 2
ugotowani_XII_ep2 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Po tygodniowej przerwie lądujemy w Łodzi – mieście sztuki filmowej i awangardy z tradycjami i sztuk wszelakich... ze sztuką mięsa włącznie.  Najbardziej jednak, interesuje nas sztuka kulinarna w wykonaniu czterech reprezentantów tegoż miasta.

Tym razem do kulinarnej konkurencji o nagrodę 5000 zł staną: Marcin Półgrabia- dekorator wnętrz. Bardziej artysta niż przedsiębiorca, w pracy bywa apodyktyczny, ale zazwyczaj jest otwarty na sugestie klientów. Głodny życia, skłonny do ryzyka, niepoprawny optymista, który nie stąpa twardo po ziemi. Prywatnie miłośnik starej motoryzacji. Maciej Wawrzonek-nauczyciel języka angielskiego.  Wymagający i kompetentny, ale jednocześnie ugodowy. Słucha i rozumie młodzież.  Kocha życie i zawsze patrzy na jego pozytywne aspekty.  Resetuje się, poci  i wyżywa grając w piłkę nożną z kumplami. Agnieszka Cygan -choreograf i reżyser. Przez ruch przekazuje wszystko,  nie musi używać słów żeby wyrazić miłość lub nienawiść.  W pracy jest bardzo wymagająca i dominuje, trzeba ją poznać żeby polubić.  Oderwana od rzeczywistości, żyje w swoim wyimaginowanym świeci, który bardzo lubi. Martyna Jurkiewicz- koordynator sprzedawców w firmie leasingowej. Dynamiczna, w biegu dzwoni i pisze maile, musi być w trzech miejscach naraz.  Intensywnie ćwiczy i pływa, zrzuciła 17 kg i nadal chudnie.  Z mężem i synem tworzą uśmiechniętą i zwariowaną rodzinę.  Ma do siebie duży dystans uwielbia żarty, te z siebie również.

W tym odcinku dowiemy się czy ktoś odkryje w sobie talent taneczny, ilu osób trzeba do rozwiązania niebanalnej łamigłówki oraz czyje danie spłonie żywym ogniem. Zobaczymy niezapomniane kolacje i spotkanie z czterema wyjątkowymi osobami,  na koniec tradycyjnie poznamy zwycięzcę.

Drugi odcinek Ugotowanych już 26 lutego, w niedzielę o godz. 18.00!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

A wiecie,że pan Marcin podczas swojej kolacji przyjmował uczestników w nie swoim mieszkaniu? Nie wiem czy nie mógł, czy wstydził się pokazać swojego bo mu do imagu nie pasowało, czy co? Lans, lans za wszelką cenę

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   zamknij
   Kraków, Odcinek 1
   Następny odcinek:

   Kraków, Odcinek 1