Warszawa, odcinek  4
ugotowani_XII_ep4 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Typowy  Warszawiak uprawia regularnie jakiś miły sport, ma około 40 lat i solennie deklaruje zamiłowanie do zdrowej kuchni. Pracuje w biurze jednocześnie ceniąc tradycję i oczywiście kocha Warszawę. W 4 odcinku Ugotowanych sprawdzimy czy czwórka bohaterów z Warszawy spełnia te kryteria.

Mateusz „Mati” Sarnowski - współtworzy butik konsultingowy.  Niedawno posłuchał intuicji i rzucił prace w korporacji.  Choć ma kuszący uśmiech nie używa go gdy gotuje bo wtedy zazwyczaj jest skupiony. Jego największą pasją są Włochy i wszystko co z nimi związane. Choć uprawia sporty sezonowe to równowagę i odpoczynek odnalazł w jodze.  Darota Chojnowska - dziennikarka, blogerka i podróżniczka.  Na wyjazdy pakuje się minimalnie, zawsze ma ze sobą tusz do rzęs, żeby zachować godność.  Żyje i spędza czas jak włóczykij.  Zaplanowane szlaki pokonuje na własnoręcznie zbudowanym rowerze z bambusa . Nie wyobraża sobie wyjazdów na zorganizowane wycieczki bo nie ma w nich nuty nieprzewidywalności.  Z podróży zawsze wraca z dużym bagażem doświadczeń i inspiracji kulinarnych. Rafał Romaniuk - instruktor sportów siłowych i trener personalny. Zajmuje się sportem odkąd pamięta.  Skrupulatnie liczy kalorie, ale diety nie ogranicza do kurczaka i ryżu. Jest wielkim tatą a narodziny córki zmieniły sens jego życia. Ma ogromny dystans do siebie i uwielbia śmiać się ze swoich własnych dowcipów. Jego pasją jest historia i muzyka oraz wiele pięknych dziedzin, które chętnie odkrywa. Katarzyna Fabjaniak - dyrektor zarządzająca w agencji PR. Jest jak włoskie auto sportowe, lubi szybką jazdę  z artystyczną duszą  i kieliszkiem Prosecco w ręku. Jest wymagającą szefową, dla niej wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. W wolnych chwilach uprawia akrobatykę, pole dance i jazdę konną.  Jej motto życiowe to „Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować , że się czegoś nie zrobiło”.

W nadchodzącym odcinku przekonamy się czy któremuś z bohaterów uda się zmiażdżyć konkurencję,  dowiemy się dlaczego ludzie mają duże mózgi, jak wygląda własnoręcznie wykonany rower oraz kim jest italofil.

Nagrodę w postaci 5 000 zł wygra najlepszy!

Zapraszamy do oglądania Ugotowanych w niedzielę 12 marca o godzinie 18:00!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Rzeszów, odcinek 3
Następny odcinek:

Rzeszów, odcinek 3