Puławy, odcinek 2
ugotowani_XIII_ep2 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

XIII edycja jest wyjątkowa, chociażby, dlatego, że po raz pierwszy w historii Ugotowanych odwiedzamy Puławy.  Polacy zasadniczo dzielą się na tych, którzy Puławy kojarzą z Zakładami Azotowymi i na tych, którzy kojarzą je ze Świątynią Sybilli. Mamy jednak nadzieję, że po tym odcinku wszyscy będą kojarzyć Puławy z pysznym jedzenie i wspaniałymi ludźmi.

Tymi ludźmi są: Ania Przykaza. Pogodna rehabilitantka, uwielbia swój zawód i wybrała go, ponieważ zawsze chciała pomagać ludziom. Ania jest młodą mamą szesnastolatki, jest wyrozumiała i bardziej wyluzowana od innych mam.  Jej wielką pasją, którą aktualnie realizuje jest jazda konna, nie może się doczekać, kiedy pojedzie w teren.  Uwielbia gotować, najchętniej, gdy pogoda za oknem nie dopisuje. Arek Maksym .Ma swoje pole paintballowe, łączy pracę z pasją. Od 14 lat bawi się i zarabia jednocześnie, nic dziwnego, że jeszcze mu się nie znudziło. Kolejną pasją Arka są sporty motorowodne, lubi wygłupiać się skuterem na Wiśle i ma na to patent.  Jednak najważniejszy w jego życiu jest syn Antoś, oczko w głowie tatusia, to jemu poświęciłby wszystkie swoje pasje i cały wolny czas. Marika Grzelak.  Z wykształcenia jest artystą plastykiem, interesuje się przędzeniem w czasach wczesnego średniowiecza aż po XVII wiek.  Nic nie odpręża i nie regeneruje jej tak jak dotyk wełny. Swojego partner poznała oczywiście na Bitwie Pot Grunwaldem, Piotrek jest prawdziwym rycerzem. Połączyła ich miłość do Średniowiecza. Gdy akurat nie podróżuje w czasie, w teraźniejszości zajmuje się brafittingiem i ratuje kobiece biusty, otworzyły z mamą własny sklep z bielizną. Wiktor Leonienko Nauczyciel matematyki oraz instruktor nauki jazdy. W matematyce najbardziej fascynuje go to, że każde zadanie ma jedno rozwiązanie, ale dróg do osiągnięcia tego rozwiązania jest wiele. Gdy uczył się prowadzić auto, tak bardzo zaciekawił go instruktor i sposób przekazywania wiedzy, że dziś sam jest instruktorem. Przybył do Puław z Rosji, żeby tu trafić pokonał długą drogę, ale za to szybko nauczył się języka polskiego, nauka zajęła mu 5 miesięcy.  Do życia potrzebuje swobody myśli i kreatywności. Kocha muzykę.

W tym odcinku zobaczymy jak wygląda mieszkanie po zabawie w paintball i dowiemy się kto bez problemu poradziłby sobie w Średniowieczu. Być może poznacie przepis na główną wygraną w Ugotowanych, 5000 zł. Zapraszamy do oglądania w niedzielę o 18:00, 4 marca!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Warszawa, odcinek 1
Następny odcinek:

Warszawa, odcinek 1