Trójmiasto, odcinek 6
ugotowani_XIII_ep6 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

W XIII sezonie ponownie wracamy do Trójmiasta, gdzie każdy mężczyzna z widłami to Neptun, gdzie metro wcale nie jeździ pod ziemią a zamiast gołębi spotkamy mewy. Dzięki naszym uczestnikom będzie wyjątkowo smacznie i zabawnie.
A są nimi: Justyna Salwin. Energiczna managerka centrum artystyczno-biznesowego. Sprzedaje ludziom dobre samopoczucie. Uwielbia sztukę oraz swoje miasto, czyli Sopot. Każdy jej dzień wygląda inaczej. Chodzi własnymi drogami i gdyby była zwierzęciem, to na pewno byłaby kotem. Wiktor Jodłowski. Lider. Uczy innych, jak przełamywać bariery mówienia w obcym języku. Nie wierzy w egzaminy i certyfikaty, a jego sposób na bycie szczęśliwym, to dawać innym więcej niż się otrzymuje. Wierzy w ludzi. Jego zaufania nie trzeba zdobywać, można je jedynie stracić. W wolnych chwilach wielki fan gier komputerowych. Ewelina Martys. Pracuje w dziale promocji magazynu familijnego. Kobieta spontaniczna i kreatywna. Lubi w swoim życiu zmienność, bo inaczej szybko się nudzi. Zapalona fanka tańca na szpilkach, bo każda kobieta potrzebuje szpilek. Uważa, że bliskie są jej kolorowe postacie z bajek. Filip Zdrojewski. Wesoły lekarz weterynarii. Nigdy nie kręciła go medycyna ludzka, ale zawsze chciał zadbać o małego czworonoga. Szczęśliwy, przyszły tata. Oprócz pracy jego pasją są także  motocykle. Uwielbia to uczucie wolności, kiedy można choć na chwilę zgubić się gdzieś w czasoprzestrzeni.

Tym razem w odcinku zobaczymy jak można wykorzystać próżnię, a nasi uczestnicy zaskoczą nas nietypowymi skojarzeniami. Zapraszamy do oglądania „Ugotowanych” już w najbliższą niedzielę 08.04 o godzinie 18.00!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Nowy Sącz, odcinek 5
Następny odcinek:

Nowy Sącz, odcinek 5