Warszawa VIP, odcinek 10
Ugotowani s 5 odc 10 
Już po raz drugi w „Ugotowanych” Warszawa w niezwykłej, gwiazdorskiej odsłonie.

 

Miasto, w którym żyje najwięcej spośród znanych osobowości polskiego show biznesu. Miejsce, które jak żadne inne przyciąga swoim blaskiem, wzbudzając jednocześnie zachwyt i oburzenie ciekawskich obserwatorów wielkiego świata.

Drugi odcinek „Ugotowanych” z udziałem celebrytów to niepowtarzalna okazja odwiedzenia domów, poznania fascynacji kulinarnych i sprawdzenia umiejętności czterech polskich gwiazd. Jak gotują, mieszkają a przede wszystkim, jacy są prywatnie, kiedy nie muszą błyszczeć w świetle reflektorów? Czy potrafią, chociaż na chwilę pozostać w cieniu, oddając centrum uwagi swoim gościom?

Już 10 listopada będziecie mogli się o tym przekonać!

Do gwiazdorskiego pojedynku kulinarnego staną: Marta Wierzbicka – aktorka młodego pokolenia, od wielu lat gwiazda serialu „Na Wspólnej”, miłośniczka zwierząt i dobrej kuchni, Natalia Nguyen – urodzona w Wietnamie architektka wnętrz, już od dwóch edycji jurorka popularnego programu „Bitwa o dom”, Michał Szpak – słynny ze swoich ekstrawaganckich strojów i makijażu wokalista, finalista I polskiej edycji programu X Factor oraz podbijający kobiece serca Rafał Brzozowski – wokalista, instrumentalista, ale także właściciel brązowego medalu Mistrzostw Polski w zapasach.

W programie poznacie tradycyjne, rodzinne, smaki, naszych gwiazd. Dowiecie się jak nietypowe pasje i zainteresowania dzielą z życiem zawodowym. Zobaczycie, co ich bawi a co irytuje. I wreszcie przekonacie się czy w programie połączyła ich przyjaźń czy bezlitosna rywalizacja?

Kto urzeknie gościnnością, kto stworzy domową atmosferę, u kogo będzie szampańska zabawa i wreszcie, która z naszych gwiazd okaże się bezkonkurencyjną, również w kuchni?

W odcinku niepowtarzalna kombinacja wyjątkowych smaków, emocji i niezapomnianych przeżyć, – czyli przepis na idealną kolacje w gwiazdorskim wykonaniu!

 

Specjalny odcinek Ugotowanych już 10 listopada, w niedzielę o godz. 18.00!

Powtórka programu w każdą sobotę o godz. 12.50

zamknij
Warszawa, odcinek 9
Następny odcinek:

Warszawa, odcinek 9